مقالات

نصب اکانت بازی ps4 و ps5 در کرج

اکانت بازی ps4 و ps5

نصب اکانت ps4 در کرج و نصب اکانت ps5 در کرج یکی از خدمات خانه دیجیتال است که در تمام مناطق کرج انجام می شود. برای نصب این بازی ها حتما از اکانت های اصلی استفاده کنید چرا که در غیر این صورت هیچ گارانتی شامل ما نمی شود. همانطور که می دانید هم کنسول قیمت بالایی دارد و هم نصب اکانت برای شما هزینه ساز است به همین دلیل برخی از افراد از شرایط اقتصادی سواستفاده کرده و با قیمت پایین تری اکانت های هکی خود را در اختیار شما گذاشته و در نتیجه این کار هم باعث می شود تا پول شما تلف شود و هم این که به کنسول، آسیب بزند. برای نصب اکانت ps4 در کرج می توانید از طریق شماره های نوشته شده در سایت با ما تماس بگیرید. با هک شدن کنسول پلی استیشن 4، بازار اکانت‌های PSN به وجود آمد و بسیاری با خرید اکانت‌های PS4، بازی‌ها را تهیه می‌کنند. یکی از اصطلاحات رایج در این بازار، اکانت‌های ظرفیتی است. اما اکانت ظرفیتی چیست و هر ظرفیت چه معنایی دارد.  در ادامه با این مفهوم آشنا خواهیم شد. در ادامه نحوه افزودن حساب های جدید، تغییر کاربر، مهمان، حذف اکانت ها و پخش سریع در پلی استیشن 5 توضیح داده شده است. اما برای نصب اکانت ps5 در کرج می توانید از بخش تماس با ما ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نصب اکانت ظرفیتی

در اکانت‌های ظرفیتی ps4 و ps5، فرد فروشنده اکانت فرد دیگری را به صورت غیرقانونی و هکی به مشتری خود می‌فروشد که این اکانت دارای سه حالت است که به نام ظرفیت شناخته می‌شوند و هر ظرفیت ویژگی‌هایی دارد. اکانت ظرفیت یک، اکانتی است که باید کاملا به صورت آفلاین باید استفاده شود. فرد استفاده کننده از این اکانت تحت هیچ شرایطی نمی‌تواند به شبکه PSN وصل شود و تنها یک بار می‌تواند بازی را دانلود کرده و از آن استفاده کند. به دلیل اینکه بازی‌های این اکانت‌ها باید سریعا نصب شوند، در تهیه کنسول‌های کپی‌خور بیشترین کاربرد را دارند و به دلیل عدم اتصال به PSN، امنیت بیشتری دارند.

نصب اکانت ظرفیتی

نصب اکانت ps4 در کرج با اکانت ظرفیت دو تمام قابلیت‌های یک اکانت معمولی PSN را دارد. فرد استفاده کننده می‌تواند به صورت آفلاین یا آنلاین بازی کند، اکانت را با دیگر کاربران پلی استیشن به اشتراک بگذارد و بازی‌ها را هر زمان که بخواهد نصب کند. اما این ظرفیت خطر قفل شدن و حتی بن شدن بالایی دارد و هیچ ضمانتی برای استفاده دائم از آن وجود ندارد. اکانت ظرفیت سه تنها به صورت آنلاین قابل استفاده است. در این حالت، کاربر باید حتما از اکانت خریداری شده به صورت آنلاین استفاده کند و نمی‌تواند آن اکانت را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارد. اگر هنگام استفاده از این ظرفیت، صاحب اصلی اکانت آنلاین شود،‌ شما از اکانت خارج خواهید شد. اگر صاحب اصلی اکانت آنلاین باشد،‌ شما نمی‌توانید وارد اکانت شوید. در مجموع، خطر قفل شدن این ظرفیت نیز بالاست و استفاده از آن نیز توصیه نمی‌شود.

چرا نباید از اکانت هکی استفاده کرد؟

برای بهره مندی از خدمات تعمیرات کنسول بازی در کرج با شماره ۰۹۱۲۱۰۵۱۸۳۲ تماس حاصل فرمایید.

گفتیم که اکانت هکی اکانتی “هک‌شده” است، یعنی اکانتی است که دزدیده شده. خب این یعنی صاحب اصلی اکانت در زمان نصب اکانت ps4 در کرج اگر کنسول خود را روشن کند می‌تواند بفهمد که جز او یک نفر دیگر در حال استفاده از اکانت اوست. اینجاست که او می‌تواند رمز عبور PSN خود را عوض کند. البته که او با عوض‌کردن رمز عبورش، نمی‌تواند باعث شود که دارنده‌ی اکانت هکی بازی نکند، چراکه صاحب اکانت هکی در چنین شرایطی فقط دسترسی به اکانت را از دست می‌دهد، وگرنه بازی‌ها به قوت خود باقی خواهند ماند، اما این پایان ماجرا نیست. اگر صاحب اصلی اکانت، در هر کشوری که باشد، به سروقت کامپیوتر برود و در آن‌جا به اکانت PSN وارد شود، می‌تواند بفهمد که جز پلی‌استیشن خودش یک دستگاه دیگر هم به اکانت او وصل شده و این‌جاست که می‌تواند هم دستگاه را پاک کند تا بازی‌ها روی کنسول کسی که اکانت هکی خریده قفل شوند و هم این‌که پلی استیشن طرف را به سونی ریپورت کند تا حتی خطر حذف کنسول کسی که اکانت هکی خریده از PSN زیاد شود.

نصب اکانت ps5 کرج

نصب اکانت ps5 در کرج

هنگامی که برای اولین بار نصب اکانت ps5 در کرج  را راه اندازی می کنید ، به احتمال زیاد می خواهید وارد حساب PlayStation Network خود شوید تا بتوانید به هر بازی سازگار با PS5 و اشتراک PS Plus خود دسترسی داشته باشید. این صفحه نحوه نصب اکانت ps5 در کرج افزودن و حذف کاربران در پلی استیشن 5 را توضیح می دهد . چه راه اندازی و نصب اکانت ps5 در کرج ، چه استفاده از Quick Play برای افزودن مهمان یا حذف یک حساب قدیمی. نصب اکانت ps5 در کرج به شما این امکان را می دهد تا حساب های کاربری جدید و حساب های مهمان ایجاد کنید و هر زمان که بخواهید بین حساب های کاربری مختلف جابجا شوید. این بدان معناست که می توانید به راحتی به خانواده یا دوستان خود اجازه دهید از کنسول استفاده کنند بدون اینکه نگران لمس فایل های ذخیره شده شما باشند.

– نحوه اضافه کردن اکانت های جدید به PS5

– نحوه تعویض کاربران در PS5

– نحوه اضافه کردن مهمان و بازی سریع در PS5 توضیح داده شده است

– نحوه حذف کاربران از PS5

نحوه تعویض کاربران در PS5

دو راه اصلی وجود دارد که می‌توانید حساب‌های کاربری را هنگام نصب اکانت ps5 در کرج تغییر دهید.

اولین مورد این است که به صفحه اصلی بروید و به گزینه حساب کاربری در گوشه سمت راست بالای صفحه بروید. وقتی گزینه مناسب را در نصب اکانت ps5 در کرج دارید متوجه خواهید شد، زیرا نام کاربری شما را در زیر آن پس از نصب اکانت ps5 در کرج نمایش می دهد. در تعامل با این، یک منوی فرعی حاوی تعدادی گزینه، از جمله “Switch User” باز می شود. با انتخاب “Switch User” یک صفحه منوی جدید شامل همه کاربرانی که در حال حاضر روی نصب اکانت ps5 در کرج که به طورخاص حساب دارند باز می شود. می ‌توانید در زمان نصب اکانت ps5 در کرج انتخاب کنید که کدام کاربری را می‌خواهید به عنوان بازی پخش کنید و به همه فایل‌هایی مانند ذخیره‌سازی فایل‌هایی که این حساب روی کنسول دارد دسترسی داشته باشید. با این حال، ممکن است لازم باشد برای دسترسی به حساب‌های خاصی، در صورتی که کاربر آن را راه‌اندازی کرده است، رمز عبور را وارد کنید.

راه دوم برای جابجایی کاربران به هنگام نصب اکانت ps5 در کرج  این است که با فشار دادن دکمه PS به Control Center دسترسی پیدا کرده و گزینه حساب کاربری را انتخاب کنید. سپس باید همان مراحل نشان داده شده در بالا را دنبال کنید. در ادامه ی موضوعات مرتبط با نصب اکانت ps5 در کرج اضافه کردن مهمان و بازی سریع در PS5 توضیح داده شده است . دو راه برای اضافه کردن یک حساب مهمان به هنگام نصب اکانت ps5 در کرج  وجود دارد – به شخصی اجازه دهید به طور موقت وارد حساب شبکه PlayStation خود در کنسول شما شود یا با استفاده از Quick Play که یک حساب مهمان موقت در PS5 شما ایجاد می کند. این موارد در نصب اکانت ps4 در کرج نیز به همین شیوه است که میتوانید از طریق کارشناسان نصب اکانت ps4 در کرج نیز برای نصب اکانت خود مشاوره بگیرید. این گزینه‌ ها در نصب اکانت ps4 در کرج به‌ طور خودکار هر داده‌ای را که در طول زمان استفاده از کنسول شما ایجاد شده است حذف می‌کند، بنابراین لازم نیست نگران از دست دادن فضای ذخیره‌سازی ارزشمند باشید.

برای بهره مندی از خدمات نمایندگی لنوو در کرج با شماره ۰۹۱۲۱۰۵۱۸۳۲ تماس حاصل فرمایید.

هر دو را می‌ توان با انتخاب گزینه «افزودن کاربر» پیدا کرد، که به خودی خود به روش‌های مختلفی یافت می‌شود:

از کاربر صفحه ای را انتخاب کنید که هنگام بوت کردن کنسول ظاهر می شود گزینه ‘Switch’ User’ از صفحه اصلی از مرکز کنترل که با فشار دادن دکمه PS قابل دسترسی است زیر منوی «کاربران و حساب‌ها» در تنظیمات کنسول مهم نیست که کدام مسیر را انتخاب کنید، پس از انتخاب «افزودن کاربر»، می‌توانید «ورود به سیستم و بازی» یا «بازی سریع» را انتخاب کنید . انتخاب «ورود به سیستم و بازی» به شما این امکان را می‌دهد که وارد حساب شبکه پلی‌استیشن خود شوید و از آن نقطه به بعد، از کنسول به‌گونه‌ای استفاده کنید که گویی متعلق به خودتان است، با این تفاوت که هر یک از داده‌های شما ذخیره می‌شود. انتخاب «بازی سریع» به طور خودکار یک حساب مهمان در PS5 شما ایجاد می کند که به تمام بازی ها و ویژگی های دانلود شده در این کنسول دسترسی خواهد داشت. اگر نسخه فیزیکی PS5 را دارید، می توانید هر بازی را که ممکن است نسخه دیسکی آن را دارید نیز بازی کنید.

امیدواریم که این مطالب به شما در زمان نصب اکانت ps5 یا نصب اکانت ps4 کمک کرده باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا درخواست خدمات نصب اکانت ps5 در کرج و همچنین نصب اکانت ps4 در کرج می توانید از بخش تماس با ما ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم درخواست نصب اکانت ps5 در کرج اطلاعات خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند . اگر می‌خواهید درباره نصب اکانت ps5 در کرج اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای ما را در مورد مرکز کنترل، پخش از راه دور، تنظیمات ضبط، تغییر وضعیت آنلاین، فایل‌های ذخیره PS5 توضیح داده شده و روی پایه نصب اکانت ps5 در کرج بررسی کنید یا با کارشناسان ما در پشتیبانی نصب اکانت ps5 در کرج ارتباط باشد.

شروع بازی با ps4

اگر می خواهید یک حساب کاربری جدید در ps4 خود توسط نصب اکانت ps4 در کرج ایجاد کنید، باید گزینه ” افزودن کاربر” را انتخاب کنید. دسترسی به این گزینه آسان است و به روش های مختلفی در نصب اکانت ps4 در کرج قابل انجام است :

از کاربر صفحه ای را انتخاب کنید که هنگام بوت کردن کنسول ظاهر می شود

گزینه ‘Switch’ User’ از صفحه اصلی از مرکز کنترل که با فشار دادن دکمه PS قابل دسترسی است

زیر منوی «کاربران و حساب‌ها» در تنظیمات کنسول

مهم نیست که چگونه به این گزینه برسید ، زیرا، پس از انجام این کار، همیشه به همان صفحه نمایش داده می شوید که سه گزینه را به شما ارائه می دهد:

شروع کنید – برای نصب اکانت ps4 در کرج

وارد شوید و بازی کنید – به شما امکان می دهد به طور موقت در نصب اکانت ps4 در کرج

این کنسول وارد حساب کاربری شبکه پلی استیشن خود شوید.

پخش سریع – حساب موقت ناشناس

برای ایجاد یک حساب کاربری دائمی در PS5یا ps4، باید گزینه “شروع به کار” را انتخاب کنید.

سپس به شما این امکان داده می شود که به یک نصاب اکانت ps5 یا ps4 مراجعه کنید . برای نصب اکانت ps5 در کرج ، یک حساب جدید ایجاد کنید ، از PSApp برای ورود به حساب خود با اسکن یک کد QR یا ایجاد یک حساب آفلاین استفاده کنید.اگر می‌خواهید از یک حساب قبلی در نصب اکانت ps5 در کرج استفاده کنید، باید وارد آن حساب در PS5 شوید و تعدادی از ویژگی‌ها، از جمله Data Collection را سازماندهی کنید.

با این حال، اگر می خواهید نصب اکانت ps4 در کرج جدیدی ایجاد کنید ، می توانید یک نام کاربری جدید ایجاد کنید.انتخاب ایجاد یک حساب کاربری آفلاین به شما امکان می دهد یک نماد و نام کاربری انتخاب کنید ، بنابراین می توانید بلافاصله از نصب اکانت ps5 در کرج خود لذت ببرید. این دستورالعمل‌ها همچنین به شما امکان می‌ دهد یک حساب کاربری با نصب اکانت ps5 در کرج برای یک کودک بسازید ، تنها تفاوت این است که پس از نصب اکانت ps5 در کرج ، باید از منوی فرعی «کنترل خانواده و والدین» در تنظیمات PS5 دیدن کنید تا کنترل‌های والدین را تنظیم کنید. منو و تنظیمات PS5 کمی نسبت به PS4 تغییر کرده است. بعد از ورود کنسول‌ PS5 کمپانی محبوب سونی به بازار، خیلی زود با استقبال طرفداران بازی‌های ویدیویی مواجه شد. بعد از تهیه کنسول بازی، مهم ترین کار تهیه بازی هست و بهترین و ارزان‌ترین روش و در عین حال امن ترین آن خرید اکانت بازی قانونی برای PS5 در کرج هست. بعد از ورود کنسول‌ PS5 کمپانی مجبوب سونی به بازار، خیلی زود با استقبال طرفداران بازی‌های ویدیویی مواجه شد.

خانه دیجیتال نصب اکانت ps4 و ps5 را با قیمتی مناسب در سراسر کرج انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نصب اکانت ps5 در کرج میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

0/5 (0 نظر)

2 نظر در “نصب اکانت بازی ps4 و ps5 در کرج

 1. mohammad گفت:

  سلام روز شما بخیر
  شما بازی های جدیدی که رونمایی شده هم همراه با نصب اکانت ps5 نصب میکنید؟

  1. Ladmin گفت:

   سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
   ما در خانه دیجیتال تمامی خدماتی که مربوط به کنسول بازی می شود از جمله نصب اکانت ps4 در کرج و خدمات تعمیرات کنسول بازی و خدمات دیگر مانند خدمات لنوو در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *