برای خرید اقساطی خط 912 می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید

خرید اقساطی خط 912 در کرج

خرید اقساطی خط 912 در کرج

خرید اقساطی خط ۹۱۲ در کرج و استفاده از یک سر شماره معتبر تاثیر بسیار زیادی در افزایش اعتبار، پرستیژ و کسب و کار شما خواهد داشت.

خرید خط ۰۹۱۲ که با ارزش ترین رنج سیم کارت در بین سایر پیش شماره های همراه اول و سایر اپراتور های مخابراتی محسوب می شود، همیشه مورد توجه قرار داشته و به همین دلیل خرید اقساطی سیم کارت 912 در کرج و سرمایه گذاری بر روی این سرشماره دوست داشتنی، خواهان زیادی دارد.

ارزش سیم کارت دائمی همراه اول 0912 در سال های اخیر به شدت رو به افزایش بوده و از دلایل این رشد قیمت توقف فروش سیم کارت 0912 توسط همراه اول، تورم موجود در بازار و افزایش تقاضا در بازار است.

قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ در کرج با توجه به عناصری مانند کد سیم کارت، سر شماره و میزان رندی شماره، قیمت گذاری می شود. در سالهای گذشته و با اتمام رنج سیم کارت های 0912، و تورم موجود در بازار قیمت فروش خط ۰۹۱۲ افزایش زیادی داشته است. انواع سیم کارت های صفر و کارکرده همراه اول با پیش شماره ۰۹۱۲ در بازار موجود است و علاقمندان به خرید یا سرمایه گذاری میتوانند برای خرید اقساطی خط 912 در کرج از خانه دیجیتال اقدام کنند. پر واضح است که با توجه به شرایط حال حاضر و افزایش درخواست خرید سیم کارت 912 در آینده قیمت سیم کارت دائمی همراه اول 0912 بیشتر و گرانتر خواهد شد.


خرید خط ۹۱۲ به صورت اقساط

با توجه به تورم و کاهش قدرت خرید در بازار، امکان خرید اقساطی خط 0912 در کرج به صورت قسطی و پرداخت بخشی از مبلغ سیم کارت برای دریافت خط مورد نظر وجود دارد.

ما در خانه دیجیتال با ارائه لیست کامل سیم کارت های دائمی 912 بهترین گزینه را برای خرید خطوط 912 ارزان در کرج به شما پیشنهاد می کنیم.با توجه به هزینه سیم کارت 0912 در صورت خرید قسطی سیم کارت همراه اول 0912 در کرج می توانید نیمی از آن را بپردازید. مبلغ و سیم کارت مورد نیاز صادر و شارژ خط مورد نیاز حذف خواهد شد.و به نام شما منتقل می شود.

هزینه خط 912 بسته به عوامل مختلفی می تواند متفاوت باشد. برخی از آنها مهم هستند: میزان رند بودن شماره، کد خط، طول عمر سیم کارت و موارد دیگر.

از آنجایی که خط 912 می تواند از 1 میلیون تومان تا چند صد میلیون قیمت داشته باشد، ما باید همه چیز را در مورد هزینه این سیم کارت ها و تأثیر هر کدام بدانیم تا در هنگام خرید هزینه اضافی نپردازیم.

 

مهمترین عوامل موثر در قیمت خط 912

همان طور که بیان شد برخی از ویژگی ها، می توانند قیمت خط 0912 در کرج را تا چند صد میلیون تومان یا حتی بیش از یک میلیارد افزایش دهند. در ادامه برخی از مهمترین آن را شرح خواهیم داد. عوامل موثر بر قیمت خط ۹۱۲ چیست؟

·       کد سیم کارت یا عدد بعد از سر شماره ۰۹۱۲ که هرچه پایین تر باشد سیم کارت ارزش بیشتری دارد.

·       ترتیب و تکرار اعداد و رند بودن شماره سیم کارت.

·       قیمت شماره های مشابه در بازار خرید و فروش سیم کارت.

·       تورم و نوسان قیمت در بازار.

 

1. کد خط سیم کارت

عددی که پس از پیش شماره (0912) قرار می گیرد، تعیین کننده کد خط است. برای مثال شماره همراه 09121232323 به دلیل این که پس از پیش شماره، عدد 1 قرار گرفته است، یک سیم کارت یا خط کد 1 است.

قیمت خط کد 1 از سایر کدهای خطوط 0912 بیشتر است، زیرا این کد نشان دهنده قدمت زیاد و اصالت سیم کارت است و پرستیژ و وجهه کاری مالکش را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.

همچنین قیمت سیم کارت 0912 با کد 2 و 3 نیز می تواند بسیار بالا باشد، زیرا این کدها از کدهای محبوب و مورد توجه علاقه مندان به خرید سیم کارت همراه اول 0912 در کرج هستند. هرچه عدد کد سیم کارت بیشتر باشد، به همان نسبت قیمت خط 0912 مدنظر کاهش یافته (بجز کد 0). خطوط دارای کد 9 و 0، در دسته خط 912 ارزان قرار می گیرند، البته در صورتی که شماره آن ها چندان رند نباشد.

به همین دلیل به افرادی که قصد خرید سیم کارت همراه اول 0912 دارند و کد سیم کارت برای آن ها اهمیت ندارد، پیشنهاد می شود خط 912 ارزان با کدهای 0 یا 9 را خریداری کنند.

2. میزان رند بودن شماره

یکی دیگر از عوامل مهم و موثر در قیمت خط 0912، میزان رند بودن شماره است. شماره های رند علاوه بر افزایش اعتبار  پرستیژ، قابلیت به خاطر سپاری بالایی داشته و همچنین جهت برندینگ و درج در تبلیغات نیز بسیار مناسب هستند.

از آنجا که شماره های رند به راحتی در حافظه افراد و مخاطبان می مانند، داشتن خطوط با این نوع شماره ها احتمال تماس و سفارش مجدد را برای کسب و کارهای گوناگون بسیار افزایش می دهد و موجب افزایش درآمد می شود.

از سوی دیگر طراحی یک بنر تبلیغاتی جذاب و عالی، به همراه اسم برند و یک شماره تماس رند، می تواند شماره تماس شما را در کنار نام برند، در ذهن مخاطبانتان نهادینه کند. طوری که آن ها با شنیدن برند شما، ناخودآگاه شماره شما را نیز به خاطر می آورند و این امر در برند سازی کسب و کار شما بسیار مفید است.

3. صفر یا کارکرده بودن سیم کارت

از دیگر نکات مهم هنگام خرید خط 0912، توجه به صفر یا کارکرده بودن آن است. سیم کارت هایی که تا به حال فعال نشده‌اند، سیم کارت صفر محسوب شده و قیمت بیشتری نیز دارند.

اما در نظر داشته باشید که اگر کد سیم کارت برای شما مهم است، برای مثال سیم کارت های با اصالت کد 1 یا 2 را می خواهید، پیدا کردن سیم کارت 0912 صفر با این کدها کار دشواری است؛ زیرا مدت زمان زیادی از عرضه این سیم کارت ها می گذرد و خطوط صفر بسیار کمی از آن ها باقی مانده است. همچنین توجه داشته باشید قیمت خط کد 1 یا 2 صفر، می تواند بسیار بالا باشد.

4. مدت زمان کارکرد

یکی از عوامل تعیین کننده قیمت سیم کارت 0912 کارکرده، مدت زمان کارکرد آن است. طبیعی است هرچه مدت زمان کارکرد یک سیم کارت بیشتر باشد، احتمال داشتن تماس و پیامک های مزاحم که مربوط به مالک یا مالکان قبلی آن است نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

هیچ کس علاقه‌ای ندارد مدام به تماس های اشتباهی پاسخ دهد یا پیامک های صاحب قبلی سیم کارت خود را مشاهده کند، بنابراین هرچه مدت زمان کارکرد بیشتر باشد، قیمت خط 912 مدنظر نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مزایا خرید خط 0912

عوامل موثر در قیمت خط 912 را بیان کردیم، اما مزایای داشتن سیم کارت با پیش شماره 0912 چیست و چرا برخی از افراد حاضرند حتی تا یک میلیارد تومان برای خرید سیم کارت همراه اول 0912 پرداخت کنند؟

·       اعتبار بالای سیم کارت ۹۱۲ نسبت به سایر سر شماره ها و اپراتور ها.

·       پایین بودن هزینه تماس، پیامک و اینترنت نسبت به سیم کارت های اعتباری.

·       کیفیت آنتن دهی مناسب نسبت به سایر اپراتورهای مخابراتی.

·       مناسب برای شروع کسب و کار و برندینگ.

·       قیمت سیم کارت ۰۹۱۲ و ارزش بالا برای سرمایه گذاری.

 

1. محبوب بودن پش شماره 0912

داشتن سیم کارت با سرخط یا پیش شماره 0912، مانند داشتن یک کالای لوکس است و اعتبار مالک خود را افزایش می دهد. بسیاری از تجار و صاحبان کسب و کارهای قدرتمند، جهت افزایش پرستیژ کاری خود ترجیح می دهند یک خط 912 با کد محبوب و شماره رند جهت برقراری تماس های کاری مهم خود داشته باشند.

2. داشتن مخاطبان هدفمند

بسیاری از کسب و کارها، جهت دریافت سفارش محصولات یا خدمات خود از مشتریان، خطوط 0912 را انتخاب می کنند. این کسب و کارها ممکن است به هر دلیلی بخواهند تغییر شغل دهند یا سیم کارت خود را بفروشند.

برای مثال اگر کسب و کار شما تعمیر وسایل منزل است، می توانید یک خط 912 که مالک قبلی آن نیز در حوزه کاری شما فعال بوده و شماره آن سیم کارت را به مشتریان خود داده است، خریداری کنید. در این صورت شما تماس های بسیاری از مشتریان هدف خود خواهید داشت.

3. سرمایه گذاری

بازار خرید و فروش سیم کارت 912 همیشه داغ است و قیمت خط 912 روز به روز افزایش پیدا می کند. شما می توانید با توجه به بودجه خود، اقدام به خرید سیم کارت همراه اول 0912 کنید و پس از مدتی با سود مناسب، آن را بفروشید.

اما توجه داشته باشید که برای خرید این خطوط باید به مراکز مطمئن و معتبر مراجعه کنید تا از مشکلات احتمالی در امان بمانید.

نکات مهم هنگام خرید خط 0912

برای خرید سیم کارت همراه اول 0912 باید به برخی از نکات توجه داشته باشید تا گرفتار دام افراد سودجو و کلاه بردار نشوید. با توجه به داغ بودن بازار خرید و فروش این خطوط و بالا بودن قیمت سیم کارت 0912، طبیعی است که روش های برای کلاه برداری نیز توسط برخی افراد مورد استفاده قرار بگیرند.

عدم اعتماد به سیم کارت های با ارزش اما ارزان

هنگام خرید خط 0912، ممکن است با مواردی روبرو شوید که قیمت خط 0912 مدنظر بسیار کمتر از ارزش واقعی خود باشد؛ در این مواقع باید بسیار محتاط بوده و از مالکیت شخص فروشنده بر سیم کارت مدنظر اطمینان حاصل کنید، زیرا ممکن است مالک اصلی اصلا در جریان این فروش نباشد.

پرهیز از خرید خطوط با تغییر مالکیت زیاد

توصیه می شود از خرید خط 0912 که در مدت زمان کوتاه به دفعات خرید و فروش شده است بپرهیزید، بخصوص در مواقعی که شخص فروشنده سیم کارت، مالک اصلی آن نباشد؛ زیرا ممکن است پس از خرید، با ادعای مالکیت صاحب قبلی سیم کارت مواجه شوید.

به فروشنده های دارای وکالت اطمینان نکنید

هنگام خرید سیم کارت های 0912 گران قیمت، توصیه می شود در صورتی که شخص فروشنده از مالک سیم کارت وکالت نامه ارائه داد، حتما عملیات انتقال مالکیت سیم کارت را در دفاتر امور مشترکین همراه اول انجام دهید و همچنین از اعتبار و صحت وکالت نامه اطمینان حاصل کنید.

با توجه به موارد ذکر شده در بخش بالا، برای در امان ماندن از دام کلاه برداران، توصیه می شود خرید سیم کارت همراه اول 912 را از شرکت ها و مراکز معتبر انجام دهید.

یکی از معتبر ترین مراجع جهت اطلاع از قیمت خط 912 و خرید این خطوط، شرکت ایران همراه می باشد که شما می توانید تمامی سیم کارت های آن را در وب سایت این شرکت با آدرس iran912.com مشاهده نمایید. برای مشاهده قیمت انواع خطوط اعم از قیمت خط کد 1، 2 و… و اقدام جهت خرید آن ها، iran912.com یکی از بهترین گزینه های ممکن می باشد.

خط 912 ارزان

خط 912 ارزان، خطی است که صرفا سرشماره آن 0912 است. نه شماره رندی دارد، نه دارای یکی از کدهای محبوب است و نه صفر می باشد. برای بسیاری از افراد تنها سرشماره 0912 مهم است سایر موارد برایشان اهمیتی ندارد، زیرا سرشماره 0912 به خودی خود باز هم دارای اعتبار و محبوبیت زیادی است و پرستیژ کاری افراد را افزایش می دهد.

خطوطی که رند نیستند، برای مدتی فعال بوده‌اند، تماس و پیامک شخصی از مخاطبین صاحب قبلی خود دارند و کد آن ها 9 یا 0 می باشد، معمولا در دسته خط 912 ارزان قرار می گیرند.

 

خطوط 0912 برای چه کسانی مناسب است؟

 

  • افرادی که روابط تجاری با شرکت ها یا اشخاص مهم دارند.
  • افرادی که قصد دارند برای کسب و کار خود برند سازی انجام دهند و تبلیغات کنند.
  • افرادی که قصد سرمایه گذاری در بازار خرید و فروش سیم کارت دارند.
  • افرادی که می خواهند از هر چیزی، بهترینش را داشته باشند.
  • و…

مهم ترین نکات و عوامل موثر در قیمت خط 912 را بیان کردیم، اما بهتر است این نکته را هم بدانید که جهت خرید خط 0912، نباید به اشخاص و شرکت های ناشناخته و غیر معتبر اعتماد کنید.

 

 

0/5 (0 نظر)